Drinki które urozmaicą każdą imprezę.

drink-cosmopolitan

Zorganizowanie imprezy w taki sposób aby każdy z gości ją zapamiętał nie jest sprawą prostą. Zadbać należy o wiele szczegółów. Cała organizacja wymaga poświęcenia sporo czasu. Zaniedbanie niektórych elementów może prowadzić do tego, że impreza będzie po prostu nieudana.

Wszystko zależy o tematyki imprezy oraz miejsca gdzie jest organizowana. Inaczej urządza się domówkę, inaczej garden party, a jeszcze inaczej wystawne przyjęcie. Jedno jest pewne. Bez względu ma miejsce i okoliczność niezwykle ważna jest oprawa muzyczna, przekąski, jak również odpowiedni dobór alkoholi.

Domówki najczęściej organizują ludzie młodzi. Urządzają urodziny (najczęściej są to imprezy na osiemnaste urodziny) bądź zwykłe imprezki ze znajomymi. Mało kto decyduje się na quiet party gdyż imprezy raczej kojarzą się z głośną muzyką. Należy wybrać więc taką, która będzie odpowiadała gustom naszych gości. Najlepiej jeśli będzie to przekrój różnych gatunków, chyba, że jesteśmy pewni tego, że nasi goście mają jednakowy gust i możemy im zaintonować jeden gatunek muzyki. Kolejnym ważnym elementem jest poczęstunek. Mogą być to oczywiście tylko przekąski na zimno typu kanapki, paluszki, chipsy, orzeszki, ale również można przygotować jakieś danie na ciepło. Nie musi być jakieś wystawne. Zwykłe frytki bądź pizza ucieszą każdego głodnego imprezowicza. No i kolejnym, ale niezwykle ważnym elementem są drinki na imprezę.

Bez nich często impreza jest drętwa i nudna. Drinki oferowane w rozsądnej ilości potrafią ożywić imprezę, pomagają się rozluźnić gościom i sprawiają, że impreza po prostu nie jest nudna. Tylko na jakie drinki się zdecydować? Rozwiązanie jest proste. Powinny być one różnorodne, słodkie, wytrawne, słodko-kwaśne. Również alkohole jako baza drinków nie powinny być ciągle takie same. Jedni wolą na przykład drinki na bazie wódki, inni gustują w rumie, a jeszcze inni są niezmiennie wierni whisky. Przyrządzając różne drinki mamy pewność, że każdy z gości będzie zadowolony. Warto jest postawić na sprawdzone drinki, znane wszystkim z barów. Można także przyrządzić kilka nowości. Warto zaskoczyć gości nowym smakiem i wyglądem drinków. Z pewnością z chęcią wypróbują różne nowości. Znanymi i lubianymi drinkami są na przykład Mojito przygotowywane na bazie białego rumu, z brązowym cukrem, limonką, miętą oraz wodą gazowaną bądź tonikiem.

Klasyczny gin z tonikiem czy whisky z colą ucieszy miłośników klasyki. Panie gustują w kolorowych drinkach, nieco słodszych. Tutaj można pokusić się o przyrządzenie Sex on te beach, Pina Colady, Caipiroski, Cosmopolitan. Od wielu lat na imprezach króluje również Malibu przygotowywane z likieru kokosowego na bazie rumu z dodatkiem mleczka kokosowego bądź w innej wersji ze słodkim mlekiem skondensowanym. Jeśli goście lubią mocne drinki można on zaoferować shoty, które pije się na jeden łyk. Są mocne i charakterne, przykładem może być wściekły pies, czy choćby również tequila podawana z solą oraz plasterkiem cytryny.

Na stronie http://www.lubuskibrand.pl/ znajduje się wiele ciekawych przepisów na drinki na imprezę.

Dodaj komentarz