Eveline cosmetics i nie mam więcej pytań

 

studio-660806_640Trzeba wspierać rodzimych producentów na całym świecie tak robią, więc czemu nie my. Jeśli natomiast dodatkowo oprócz tego nazwijmy sobie entuzjastycznego patriotyzmu produktuy bronią się same – jakością, skutecznością, wyglądem, ceną, szacunkiem dla potencjalnego klienta to ja nie mam pytań. Dokładnie tak jest w przypadku eveline cosmetics. To nasza polska firma, świetnie funkcjonująca na rynku od kilkudziesięciu lat i podbijająca rynki europejskie a nawet światowe. Tak, tak! Możemy, a nawet powinniśmy być dumni. To zaszczyt że mamy w naszej gospodarce takich gigantów. Ale nie to tak naprawdę jest najważniejsze, bo najcenniejsze są kosmetyki, których wspomniane już jakość i skuteczność powalają.

Oferta eveline cosmetics obejmuje kosmetyki do pielęgnacji ciała, a więc wszelkiego rodzaju kremy, maseczki, balsamy, toniki, płyny micelarne (bardzo ostatnio na topie), i wiele innych. Oprócz tego mamy cudowne artykuły do makijażu od rewelacyjnych pomadek, przez podkłady, korektory, cienie do oczu, lakiery i odżywki do paznokci, po kredki, konturówki, pudry.

I jeszcze żeby było w pełni satysfakcjonująco –  kosmetyki do pielęgnacji włosów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. I tak na pewno coś przeoczyłam, bo oferta jest nieskończona. Moimi faworytami są natomiast kremy pod oczy, które z kurzymi łapkami działają cuda i innowacyjne kosmetyki mineralne, które są idealne dla wymagających, alergików, atopowców i innych potrzebujących, i znów nie tylko kobiet. Mój facet tez się już od nich uzależnił, choć się do tego nie przyznaje 😉

4 comments

Dodaj komentarz