Fantazja jest dla ludzi

slubNieskromnie przyznam, że trochę artystka ze mnie. I nie czyni tego tylko fakt, że skończyłam Akademię Sztuk Pięknych. Choć brzmi to doniośle. Zdolności plastyczne odziedziczyłam chyba po prababce, przynajmniej tak wieści niosą. W każdym razie różne prace związane z manualnymi sprawnościami wychodzą mi chyba całkiem nieźle.

Zrób to sam dekoracje wszelkiego rodzaju, są poniekąd moją pasją. Niektórzy, mówią, że powinnam na tym zarabiać i z tego żyć. Szczerze, mam takie ciche marzenie, że jeszcze trochę i tak się stanie. Tymczasem wrzucam korporacyjny mundurek, a weekendami hasło zrób to sam dekoracje pochłania mnie bez reszty. Całkiem niedawno dostałam propozycję zaprojektowania i zrobienia czegoś w stylu zaproszenia ślubne 2016. Przyszłym małżonkom zależało, żeby była to ręczna robota. Chcieli, by były to ich osobiste zaproszenia ślubne 2016 i to takie jakich kupić się w sklepie nie da. Oryginalne, ale przy tym proste i skromne. Zgodziłam się z przyjemnością. Tych dwoje bardzo mi się spodobało. Lubię takie ciekawe osobowości. Tu milej się zaskoczyłam, gdy podając informacje do zaproszeń powiedzieli, że wesele się odbędzie w stodole. Rewelacja, jednak są jeszcze fajni ludzie na tym świecie. Wyobraźnia nie wszystkim jest obca, nie każdy idzie na łatwiznę. Wesele w stodole, jak dla mnie to pomysł wszechczasów, najlepszy z możliwych.

Z całego serca życzę tej parze takich genialnych pomysłów w całym ich wspólnym życiu. Być może zarażą swoją fantazją innych, i wesele w stodole stanie się hitem wśród wesel w nadchodzących sezonach.

Dodaj komentarz