Hu hu ha nasza zima zła!

vintage-635274_640Zima co raz bliżej, niemalże za pasem. Szkoda minionego lata, pięknej jesień, ale ma też to swoje niezaprzeczalne uroki. Nie ma co się negatywnie nastawiać i dołować, zima jest fajna.
A szklanka zawsze do połowy pełna. Wszystko zależy od podejścia i różowych okularów, które warto sobie zafundować. Hu hu ha nasza zima zła, ale my się zimy nie boimy pod warunkiem, że dobry krem do twarzy na zimę kupimy. Brzmi może dość zabawnie i frywolnie, ale wbrew pozorom to dość poważna sprawa. Konieczne jest zadbania o siebie i o swoją skórę w mroźne zimowe dni. Działanie mrozu może prowadzić nawet do odmrożeń i zwykły krem tu sobie nie poradzi. Nie będziemy przecież siedzieć w domu, albo zawiązywać szalik pod same oczy. Poza tym pamiętajmy tez o dzieciach. Ich skóra jest wyjątkowo delikatna i narażona, na działanie mrozu. Nie ma jeszcze właściwej bariery ochronnej i już przy zimnym wietrze może zostać uszkodzona.

Krem na zimę

A do tego nie można przecież dopuścić Krem do twarzy na zimę jest więc niezbędny dla każdego kto chce cieszyć się urokami tej wspaniałej pory roku przy zachowaniu zdrowego rozsądku i troski o swoje pociechy. A jeśli krem do twarzy na zimę , to dlaczego by nie miałby być to krem brązujący! Dla dzieci pozostańmy przy tym tradycyjnym, ale dorośli już mogą pozwolić sobie na odrobinę innowacji. Piękna, zdrowa i jeszcze lekko brązowa skóra zimą zrobi furorę. Krem brązujący zapewni trochę lata w te ponure dni, doda kolorytu, świeżego wyglądu, a co za tym idzie zapewni rewelacyjne samopoczucie.

One comment

  1. Ewelin says:

    Może ktoś polecić jakieś sprawdzone kremy na zimę? Nie jestem zadowolona z nivea w porównaniu do ubiegłego roku przestały się sprawdzać 🙁

Dodaj komentarz