Kreatywne tematyczne imprezy dla firm w Katowicach z Evtrad!

Chciałbyś polepszyć stosunki pomiędzy pracownikami, a może zależy Ci na tym, aby cały zespół mógł świętować wspólny sukces? Jeśli w Twojej branży zatrudnione osoby są bardzo mocno narażone na stres i silną presję, impreza tematyczna będzie doskonałym pomysłem, aby zapewnić im czas na relaks!

Pozytywna atmosfera w środowisku pracy bezsprzecznie wpływa na nas motywująco – przede wszystkim jednak pracownicy, którzy mają ze sobą dobre kontakty wykazują się lepszą efektywnością i potrafią ze sobą współpracować. Aby mieć pewność, że tak będzie warto zainwestować we wspólny czas. Motywacji do zorganizowania imprezy tematycznej może być wiele, trzeba jednak pamiętać o tym, że najważniejszy powinien być zespół i tego rodzaju wydarzenie musi być dla niego nagrodą. Dlatego też skup się na tym, aby wybrać odpowiedni temat, który wzbudzi zainteresowanie w każdej grupie pracowników. Imprezy tematyczne to naprawdę prawdziwa kopalnia pomysłów – natomiast jeśli dopiero zaczynasz planować tego typu wydarzenia firmowe, posłuchaj porad specjalistów z Evtrad Events!

5 sprawdzonych motywów na tematyczne imprezy dla firm

Imprezy tematyczne to prawdziwa kopalnia pomysłów – a od realizacji motywu zależy także powodzenie całego eventu! Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na to, że całe wydarzenie będzie dopięte na ostatni guzik. Najważniejszym pytaniem jednak dalej pozostaje: na jaki motyw się zdecydować? Do najbardziej popularnych tematów możemy z pewnością zaliczyć imprezy w stylu PRL: odpowiednią atmosferę zapewnią muzyczne hity, które zna każdy z nas, zakąski i alkohol oraz – oczywiście – odpowiednie przebrania! Nasza scenografia przeniesie Was na partyjny zjazd, a plakaty, kartki żywnościowe oraz czerwone goździki wprowadzą wszystkich uczestników w odpowiedni klimat. Innym tematem na imprezę może być impreza w stylu 007 lub Oscarowa Gala, na której pracownicy poczują się jak w Hollywood.

pokaz na imprezie tematycznej - realizacja agencji evtrad events z katowic

Czerwony dywan to obowiązkowy dodatek, a eleganckie stroje pozwolą wszystkim poczuć się wyjątkowo. Dodatkową atrakcją będzie przyznanie nagród w różnych kategoriach, za które uczestnicy otrzymają złote statuetki. A może chciałbyś przenieść się z całym zespołem na ciepłą, słoneczną plażę? Również i na to mamy sposób – dzięki kwiatom, palmom, słodkim owocom i odpowiedniej muzyce, przeniesiemy Was na Hawaii Party! Nauka tańca hula hula czy limbo to doskonałe rozrywki dla całego zespołu, które z pewnością pomogą zintegrować się każdemu uczestnikowi eventu. Jeśli natomiast przepadasz za nietypowymi pomysłami, zdecyduj się na motyw Piekła i Nieba – klimatyczne światło i scenografia zapewnią niepowtarzalną atmosferę, a makijażem oraz charakteryzacją mogą zająć się profesjonaliści.

Dlaczego warto skorzystać z usług agencji eventowej?

Być może do Twoich obowiązków należy organizacja imprez firmowych, a być może musisz to zadanie łączyć z resztą zobowiązań. Wyspecjalizowana agencja eventowa, taka jak Evtrad Events zapewni Ci nie tylko odpowiednie miejsce, ale także muzykę, przekąski oraz przeróżne atrakcje, takie jak gry i zabawy – wszystko to utrzymane w klimacie wybranego przez Ciebie motywu imprezy. Dzięki temu, że rynek na Śląsku stale się rozwija, coraz więcej firm decyduje się na przygotowanie dla swoich pracowników wydarzeń takich jak imprezy firmowe. Katowice to miasto, które duże korporacje często wybierają na swoje siedziby, dlatego też nie dziwi fakt, że popularność tego typu firmowych wydarzeń stale rośnie. Jeśli chciałbyś zapewnić swoim pracownikom imprezę na naprawdę wysokim poziomie, dopracowaną do perfekcji – koniecznie zapoznaj się z ofertą tej agencji eventowej!

Sprawdź ofertę imprez tematycznych agencji Evtrad z Katowic: https://evtrad.pl/oferta/imprezy-tematyczne

 

Dodaj komentarz