Ładnie, modnie i wygodnie

kieckaSukienki weselne 2015 to szeroka gama kreacji, które nie rządzą się żadnymi konkretnymi prawami. Nawiązuje jak zawsze to bywa do lat wcześniejszych, ale też nie ma jasno sprecyzowanego modelu, czy to lata 30., 60., 70. czy też 80. Tak naprawdę to takie pomieszanie różnych stylów i trendów w modzie.

Sukienki weselne 2015 to kreacje bardzo szykowne, i takie, które nakłada się tylko na szczególne imprezy. Ale także i lekkie, zwiewne sukieneczki, które można nałożyć na wieczór, spędzony z przyjaciółmi, lub na inne nieformalne spotkania. Wszystko zależy od tego na co mamy ochotę, i jak chcemy wyglądać. Czy ma to być ubranie eleganckie i reprezentatywne, czy też chcemy być ubrani ładnie, ale nie skrępowanie. Jest to też podyktowane formą jaka zostanie przyjęta na danym weselu i oczywiście rolą jaką na nim pełnimy. Inaczej ubierze się mama czy teściowa, inaczej rodzice chrzestni, świadkowie, druhny, starości.

Odmienny strój obowiązuje zaś zwykłych weselników, którzy przyszli świętować ten radosny dzień i najzwyczajniej w świecie dobrze się bawić. Oni mogą się bardziej wyluzować, czego odzwierciedleniem jest także ubranie. Jeśli brakuje pomysłów można sobie zajrzeć ma stylizacje blog. Fajne miejsce gdzie, ktoś kto ma styl i poczucie smaku doradza jak skomponować coś kapitalnego. Stylizacje blog w taki naturalny sposób, zrozumiały nawet dla największych modowych ignorantów, pokazuje co można ze sobą łączyć, a czego unikać. Co komu pasuje, i jak zrobić tak, żeby było ładnie, modnie i wygodnie.

Dodaj komentarz