Odcienie koloru blond farb marki Garnier. Znajdź idealny blond dla Ciebie!

girl-1182608_640Marka Garnier stworzyła specjalną gamę farb do włosów, która zawiera nowe i unikalne odcienie blondu. Wśród nich znajdziesz wiele różnorodnych wariantów tego koloru, więc na pewno wybierzesz taki, który nie tylko Ci się spodoba, ale będzie idealnie pasował. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o nowych odcieniach blond, co też ułatwi Ci podjęcie wyboru odnośnie konkretnego koloru.

Nie taki oczywisty blond

Wiele osób błędnie postrzega kolor blond, utrzymując się w przekonaniu, że jest to jeden rodzaj koloru. W rzeczywistości blond może mieć naprawdę wiele różnorodnych odcieni, a o rozmaitość jego wariantów potwierdziła marka Garnier, prezentując nową serię farb Olia. Dzięki temu, że kolor ten może mieć wiele wersji jest odcieniem uniwersalnym. Co prawda nie będzie pasował każdemu, jednak zdecydowanej większości. Blond jasny i ciemny, jednolity i z refleksami to tylko podstawowe rodzaje koloru. Jest ich znacznie więcej, o czym przekonasz się za chwilę.

Farby Garnier Olia

Farby Garnier z serii Olia są farbami pozbawionymi amoniaku. Dedykowane są do domowej koloryzacji dla osób, które do farbowania przymierzają się pierwszy raz, jak i tych, dla których zabieg ten jest czynnością powtarzaną systematycznie. Farby Olia swój skład opierają na cennych składnikach odżywczych, minerałach, witaminach i olejkach, które są gwarantem tego, że włosy nie tylko zyskają nowy kolor, ale też zostaną odżywione, a dzięki temu lśniące, miękkie i gładkie. W ofercie farb Olia znajdziesz nie tylko różnorodne odcienie blondu, ale również brązy, kolory rude i czarne.

Odcienie blondu

Farby w odcieniach blondu z Garnier Olia to produkty, które są gwarantem idealnego koloru bez względu czy jest on jasny, ciemny, jednolity czy wzbogacony w pasemka. Idealne pokrycie z efektem jednoczesnej pielęgnacji to zasługa braku amoniaku oraz obecności cennych olejkaów. Marka Garnier ma również inne serie farb, w których znajdziesz ciekawe kolory i odcienie blondu, jednak chcąc stale się doskonalić stworzyła nową gamę Garnier Olia. Oto odcienie blondu, jakie znajdziesz wśród tych produktów oraz cechy, które powinnaś spełnić, by dany kolor idealnie do Ciebie pasował.

  • Bardzo jasne blondy – platynowe, perłowe, popielate, wpadające w biel lub szarość – utrzymane w zimnych tonach polecane są dla kobiet o nieskazitelnej skórze twarzy. Niestety, gdy borykasz się z trądzikiem lub Twoja skóra jest problematyczna jeszcze pod innym kątem, postaw na cieplejsze odcienie blondu, gdyż te tylko zaostrzą i wyolbrzymią defekty, które na co dzień z pewnością starasz się ukryć.
  • Blondy intensywne i jednolite dobrze prezentują się w towarzystwie brązowych oczu i lekko opalonej skóry. Dodają egzotyczności urodzie i podkreślają kobiecość.
  • Kolor blond wzbogacony w świetliste refleksy i pasemka polecany jest dla kobiet dojrzałych, które chcą optycznie się odmłodzić. Fryzura blond pełna świetlistych rozjaśnień jest zwiewna, lekka i ujmuje lat.
  • Naturalne blondy lub tak, jak opisane wyżej – z refleksami to również doskonała opcja dla młodych kobiet, które z natury mają kolor blond i nigdy nie farbowały włosów, ale chcą odświeżyć kolor, gdyż stał się matowy i wyblakły.
  • Z kolei ciemny blond jest dobrym wyborem dla kobiet, które z natury posiadają włosy w kolorze jasnego brązu. Zmiana z brązu na ciemny blond będzie delikatna, ale właśnie przez tą subtelność zadziwiająca.

Dodaj komentarz