Pomysły na uczczenie rocznicy ślubu

Rocznica ślubu to bardzo ważne wydarzenie, które warto uczcić w szczególny sposób. Nieważne czy przeznaczycie na to kilka godzin, cały weekend, czy więcej. Istotny jest wspólnie spędzony czas i celebrowanie go.

Wyjazd na rocznicę ślubu

Jeśli macie kilka dni wolnego, dobrym pomysłem na uczczenie rocznicy jest wyjazd. Może być to wycieczka połączona ze zwiedzaniem, odwiedzenie miejsca, które jest bliskie waszemu sercu czy aktywne spędzenie czasu. Na tego typu atrakcje warto mieć odłożoną pewną kwotę. Jeśli takiej nie macie, dobrym rozwiązaniem jest też szybka pożyczka przez internet.

Weekend w spa to często wybierana przez pary opcja. Tam nie tylko spędzicie czas razem, ale zrelaksujecie się i skorzystacie z zabiegów pielęgnacyjnych.

Możecie odświeżyć wspomnienia i wrócić w miejsce, w którym się poznaliście czy zaręczyliście. Jeśli pierwszy wspólny urlop miał miejsce kilka lub nawet kilkanaście lat wcześniej, porównajcie jak zmieniło się jego miejsce. Obejrzyjcie je z góry podczas lotu szybowcem. Nieco bardziej odważni powinni wybrać lot paralotnią, oczywiście z instruktorem. Weekendowy wyjazd można uatrakcyjnić też lotem balonem.

Równie ciekawy pomysł to lot w tunelu aerodynamicznym. Doświadczycie tam wspólnie nowych wrażeń, którymi będziecie się mogli podzielić w trakcie kolacji rocznicowej.

Wyjazd do winnicy połączony z jej zwiedzaniem i degustacją wina to świetna opcja dla smakoszy tego trunku.

Aktywne pary wybierają wycieczki z ulubionym bądź całkiem nowym sportem. Spróbujcie wspinaczki. Asekuracja z dołu wzmocni wasze zaufanie.

Pomysły na uczczenie rocznicy na wieczór lub popołudnie

Aby świętować rocznicę wystarczy też kilka godzin. Nawet po pracy możecie wspaniale spędzić razem czas, wspominając dzień swojego ślubu. Zakup projektora z pewnością w tym pomoże. Urządźcie własny seans, oczywiście filmu z wesela i włączcie pokaz zdjęć z uroczystości.

Uroczysta kolacja poza domem to bardzo dobry pomysł, szczególnie jeśli nieczęsto macie okazję gdzieś wyjść. Wypijcie też po lampce szampana i rozkoszujcie się chwilą.

Nieco awangardowa kolacja, bo w ciemności, to sposób na ożywienie wieczoru. Będziecie używać innych niż wzrok zmysłów i zgadywać, co jecie.

Pomysł na rocznicę, o którym nie zapomnicie, to nauka masażu. Taką wiedzę na pewno wykorzystacie nie jeden raz.

Uczczenie rocznicy wzmocni związek i urozmaici codzienność. Warto pamiętać o tej okazji i wspólnie ją świętować.

 

 

 

 

Dodaj komentarz