Warto pomyśleć czy warto – czyli weselna fryzura

beauty-15932_1920Fryzura to dla każdej kobiety jej wizytówka. Znaczna większość płci pięknej bardzo dba o swoje włosy, zwraca na nie szczególna uwagę, i jest to jej czuły punkt. Na pewno, jest faktem, że uczesanie może bardzo wpłynąć na całokształt wyglądu i odbioru drugiej osoby. Zarówno w pozytywny jak i negatywny sposób. Dobrze, jest mieć zaufanego i zdolnego fryzjera, który nie zrobi nam krzywdy. Doradzi, wytłumaczy w razie potrzeby stanowczo wyperswaduje kolejne szalone pomysły. Zbyt częste eksperymentowanie z włosami na pewno bowiem nikomu na dobre nie wychodzi. Owszem wciąż nowe trendy kuszą i zachęcają do zmian, ale warto pomyśleć czy warto. Szczególną okazją jest ślub i wesele.

Wybór ślubnej fryzury

Fryzura ślubna, to ważna sprawa, którą trzeba przegadać ze swoją stylistką. Zbyt radyklane zmiany nie są chyba w tym dniu dobrym pomysłem. Każda panna młoda chce wyglądać wyjątkowo, ale czy musi to być związane z totalną metamorfozą. Po raz kolejny trzeba przystanąć, zreflektować się na chwilę i pomyśleć czy warto. Fryzura weselna może stanowić pewną modyfikację fryzury ślubnej. Pewnie, że nikt nie ma czasu na jakieś spektakularne zmiany. Ale sprytna fryzjerka poinstruuje  sposób stworzenia fryzury na wesele krok po kroku. To wcale nie musi być trudne a efekt takiej nazwijmy to fryzury wesele murowany. Fryzury na wesele krok po kroku to w ogóle świetny pomysł, który można potem fajnie wykorzystać na inne okazje. Idąc na wesele jako gość, raz ciach, szybko i tanio, można zrobić prawdziwe cudo.

3 comments

  1. Natasha says:

    Ja już od dawna już nie prostuję włosów. Zauważyłam, że prostują się same podczas suszenia. Kiedyś (wiele lat temu) jednak stosowałam prostownice nałogowo, za co dostałam ochrzan od fryzjerki (za spalone końcówki, włosy w opłakanym stanie i takie tam).

  2. Moniqua says:

    W tym sezonie byłam już na 6 weselach a czeka mnie jeszcze jedno. Uznałam że nie wyrobię jeżeli będę chodziła za każdym razem do fryzjera, więc zainwestowałam w markową lokówkę i prostownice Remingtona – polecam każdemu 🙂

  3. Sywlia25 says:

    Bardzo mi się podobają fryzury z warkoczem, ale jakoś sama nie umiem takiej zrobić, więc robię loki bo to wychodzi super. Też mam Remingtona Protect i cały czas się podnoszę swoje zdolności w zakresie jej użytkowania, fajnie się sprawdzają romantyczne lużne upięcia 🙂

Dodaj komentarz